Rezerwacja i cennik
Rezerwacja
Restauracja

Śniadania w sezonie w cenie pokoju.  Dla zorganizowanych grup przez cały rok oferujemy pełne wyżywienie na miejscu.

Regulaminy

Serdecznie zapraszamy do czynnego przez cały rok Domu Pracy Twórczej Polskiej Akademii Nauk w Juracie. Morski klimat, malownicze położenie, miła i kameralna atmosfera pozwolą Państwu oderwać się od pędu życia codziennego i w pełni wypocząć. Dom Pracy Twórczej usytuowany jest na Mierzei Helskim. Z każdym dniem zyskujemy coraz większe uznanie odwiedzających Gości, głównie ze względu na ustronne położenie, bliskość morza i zatoki oraz komfortowe warunki pobytu. Proponujemy Państwu wypoczynek w wygodnych apartamentach, pokojach typu studio oraz pokojach trzy-, dwu- i jednoosobowych z obszernymi łazienkami. Goście na terenie ośrodka moją dostęp do bezprzewodowego, bezpłatnego dostępu do Internetu.

Apartamenty i pokoje
Cennik

Apartament dwuosobowy.

Apartament dwuosobowy.

Apartament dwuosobowy.

Apartament dwuosobowy.

Podane ceny zawierają podatek VAT. Opłata za apartament, studio lub pokój nie podlega podziałowi na 1 dorosły + 1 dziecko, ani na wykorzystanie pojedyncze. Dzieci do lat 5 pobyt bezpłatny.

Po dokonaniu rezerwacji oraz otrzymaniu mailowego potwierdzenia z numerem rezerwacji prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 20% kosztów pobytu na konto bankowe. W przypadku braku płatności w ciągu 7 dni od daty rezerwacji, rezerwacja zostanie anulowana.

Bank Gospodarstwa Krajowego
Nr konta: 31 1130 1017 0020 1462 9420 0035