Apartamenty i pokoje
Apartament Profesorski

Apartament o powierzchni 46m² zlokalizowany jest na 3 piętrze z oknami oraz balkonem od strony ulicy. Apartament składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz przestronnej łazienki. Apartament wyposażony jest w klimatyzator, lodówkę, czajnik elektryczny, suszarkę do włosów, deska do prasowania, żelazko oraz telewizor.

Szczegółowy cennik
Apartament Rodzinny

Apartament o powierzchni 42m² zlokalizowany jest na 2 piętrze z oknami od strony lasu. Apartament składa się z sypialni, salonu, obszernej kuchni oraz przestronnej łazienki. Wyposażony jest w lodówkę, czajnik elektryczny, suszarkę do włosów, deska do prasowania, żelazko oraz telewizor.

Szczegółowy cennik
Apartament Zielony

Apartament o powierzchni 36m² zlokalizowany jest na 1 piętrze z oknami oraz balkonem od strony ulicy. Apartament składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Wyposażony jest w lodówkę, czajnik elektryczny, suszarkę do włosów, deska do prasowania, żelazko oraz telewizor.

Szczegółowy cennik
Studio Deluxe 306

Apartament 2 osobowy o powierzchni 32m² zlokalizowany jest na 3 piętrze z oknami od strony lasu. Apartament składa się z sypialni, salonu oraz łazienki. Wyposażony jest w czajnik elektryczny, suszarkę do włosów, deska do prasowania, żelazko oraz telewizor.

Szczegółowy cennik
Studio

W ofercie posiadamy 2 studia 3 osobowe o powierzchni 31m² każde, zlokalizowane na 1 lub 3 piętrze z oknami od strony lasu. Studio składa się z sypialni, pokoju gościnnego oraz łazienki. Wyposażone jest w czajnik elektryczny, suszarkę do włosów oraz telewizor.

Szczegółowy cennik
Pokój trzyosobowy

W ofercie posiadamy 2 pokoje trzyosobowe o powierzchni 23m² każdy, z oknami od strony ulicy. Zlokalizowane są na 1 lub 2 piętrze. Pokój na 1 piętrze posiada dodatkowo balkon. Pokój składa się z sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami i rozkładaną sofą oraz łazienki. Wyposażony jest w czajnik elektryczny, suszarkę do włosów oraz telewizor.

Szczegółowy cennik
Pokój dwuosobowy

W ofercie posiadamy 16 pokoi dwuosobowych o powierzchni 21m² każdy, z oknami od strony lasu lub ulicy. Zlokalizowane są na 1, 2 lub 3 piętrze. Pokój składa się z sypialni z łóżkiem i rozkładaną sofą oraz łazienki. Wyposażony jest w czajnik elektryczny, suszarkę do włosów oraz telewizor.

Szczegółowy cennik
Pokój jednoosobowy

W ofercie posiadamy 2 pokoje jednoosobowe o powierzchni 20m² każdy. Zlokalizowane są na 1 piętrze z oknami od ulicy lub 3 piętrze z oknami od strony lasu. Pokój na 1 piętrze posiada dodatkowo balkon. Pokój składa się z sypialni oraz łazienki. Wyposażony jest w czajnik elektryczny, suszarkę do włosów oraz telewizor.

Szczegółowy cennik